8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
1
Ne
Prosinec 2019
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
Leden 2020
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
Únor 2020
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
Při zobrazení více dnů v kalendáři, se můžete pohybovat zleva doprava a obráceně
Pondělí
18.11.2019
Úterý
19.11.2019
Středa
20.11.2019
Čtvrtek
21.11.2019
Pátek
22.11.2019
Sobota
23.11.2019
Neděle
24.11.2019
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
14:00 - 15:00
Soukromá hodina
velký sál
Lucie
2 / 2
15:00 - 16:00
Pole KIDS
🚩 Začátečníci děti
Lucie
Kurz: 560 Kč
168 Kč 8 / 9
16:00 - 17:00
Pole JUNIORS
Mírně pokročilé děti - L3
Lucie
Kurz: 660 Kč
168 Kč 9 / 9
17:00 - 18:00
Aerial Hoop
Středně pokročilí L3
Kurz: 762 Kč
198 Kč 4 / 5
18:00 - 19:00
VOLNÁ HODINA
Maly sal
100 Kč 0 / 4
19:00 - 20:00
Pole Dance
🚩Začátečníci dospělí - L1+
Lucie
Kurz: 660 Kč
198 Kč 5 / 9
17:00 - 18:00
Soukromá hodina
velký sál
Lucie
2 / 2
18:00 - 19:00
Pole Dance II.
Porkočilí dospělí - advanced
Lucie
Kurz: 660 Kč
198 Kč 7 / 9
11:00 - 12:00
Jóga
začátečníci
Tereza
135 Kč 8 / 8
14:00 - 15:20
Soukromá hodina
Vlastni trenink - Maly sal
Lucie
0 / 2
15:20 - 16:20
Soukromá hodina
malý sál
Lucie
2 / 2
16:30 - 17:30
D-yogi fly
🚩Děti 7-15 let
Lucie
Kurz: 840 Kč
198 Kč 8 / 10
18:00 - 19:00
Pole Dance II.
Mix Level L3-L5
Barča
Kurz: 660 Kč
198 Kč 8 / 9
19:00 - 20:00
Jóga
Pokročilí
Tereza
135 Kč 8 +1 / 8
14:00 - 15:00
Soukromá hodina
Barča
1 / 1
15:00 - 16:00
Pole KIDS
Mírně pokročilé děti - L2
Barča
Kurz: 560 Kč
168 Kč 8 / 9
16:00 - 17:00
Pole KIDS
Středně pokročilé děti - L3
Barča
Kurz: 560 Kč
168 Kč 9 / 9
17:00 - 18:00
Pole KIDS
Závodní přípravka 🏆
Barča
Kurz: 400 Kč
120 Kč 9 / 15
18:30 - 19:30
VOLNÁ HODINA
malý sál
100 Kč 0 / 3
14:00 - 15:00
Soukromá hodina
Barča
1 / 1
15:00 - 16:00
Soukromá hodina
Barča
1 / 1
16:00 - 17:00
Pole JUNIORS
🚩Děti začátečníci - L1
Kurz: 1117 Kč
198 Kč 5 / 9
17:00 - 18:00
Soukromá hodina
Velký sál
Barča
1 / 2
18:00 - 19:00
Jóga
Pokročilí
Lenka
135 Kč 3 / 8
19:00 - 20:00
Jóga
Začátečníci
Lenka
135 Kč 8 +1 / 8
15:00 - 16:00
Soukromá hodina
Malý sál - Vláďa
Lucie
0 / 1
16:00 - 17:00
Soukromá hodina
Barča
1 / 1
14:00 - 15:00
Soukromá hodina
Barča
1 / 1
15:00 - 16:00
Soukromá hodina
Barča
1 / 1
16:00 - 17:00
Aerial Hoop
🚩Děti a juniorky - začátečníci
Kurz: 707 Kč
198 Kč 3 / 10
17:00 - 18:00
Aerial Hoop
Soukroma hodina
1 Kč 1 / 1
18:00 - 19:00
Aerial Hoop
Pokročilí dospělí L2-L4
Kurz: 707 Kč
198 Kč 4 / 6
19:00 - 20:00
Aerial Hoop
🚩Začátečníci dospělí
Kurz: 707 Kč
198 Kč 5 / 10
20:00 - 21:00
Pole Dance II.
Středně pokročilí - L5
Barča
Kurz: 660 Kč
198 Kč 4 / 9
16:00 - 17:00
Pole KIDS
Advanced
Barča
Kurz: 560 Kč
168 Kč 5 / 8
17:00 - 18:00
Pole KIDS
Advanced
Barča
Kurz: 560 Kč
168 Kč 6 / 8
18:00 - 19:00
Pole JUNIORS
Středně pokročilé
Barča
Kurz: 660 Kč
198 Kč 6 / 9
19:00 - 20:00
Strečink
Flexi
Barča
Kurz: 545 Kč
120 Kč 5 / 15
18:30 - 19:30
Jóga
Začátečníci
Tereza
135 Kč 15 +2 / 15
19:30 - 20:30
Jóga
Pokročilí
Tereza
135 Kč 14 / 15
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace